KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12088054

nr 1208 8054

Oljemålningar

2 st. Vintermotiv + fors, signerade. Olja på pannå, 14x13

Utrop:

500 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 18:38:25